Reklama

SC:10

SC:10 dla Mac

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: Ski Challenge

Jazda na nartach z nagrodami

SC:10 Ski Challenge jest darmową grą narciarską. Co prawda nie są to nieśmiertelne skoki, ale dużo bardziej dynamiczny Slalom Gigant.

SC:10 to gra pozwalająca na rywalizację z innymi zawodnikami za pośrednictwem Internetu. Możemy rozgrywać zawody na najsłynniejszych trasach narciarskich świata. Niestety nie ma wśród nich Dużego Skrzycznego. Aby brać udział w zawodach, należy dokonać darmowej rejestracji, do wygrania są wartościowe nagrody rzeczowe. Offline mamy do dyspozycji tylko jedną trasę i możemy jedynie trenować.

W SC:10 mamy możliwość wybrania naszego stroju, a także sprzętu. Możemy także dostosowywać charakterystykę nart do warunków atmosferycznych. Granie w Ski Challenge jest dużo prostsze niż jazda na nartach, a efektowne upadki zdecydowanie mniej bolesne. Pędzenie 130km/h na dwóch deskach jest bardzo przyjemne. Szkoda tylko, że nie zadbano o realistyczne uczucie prędkości.

SC:10 dość wiernie oddaje realia zawodów narciarskich, wliczając w to wszechobecne reklamy. Oglądając rozgrywkę, można się poczuć jak podczas transmisji z prawdziwych zawodów. Co prawda podczas naszego testu zwracaliśmy większa uwagę na to by nie wypaść z trasy, niż na tekstury tła, ale wizualnie SC:10 prezentuje się nieźle. Grafika nie jest oszałamiająca, ale o niebo lepsza niż ta znana ze skoków narciarskich Deluxe Ski Jump.

Co prawda ekran komputera to nie Białka Tatrzańska, ale SC:10 może umilić oczekiwanie na ferie zimowe. Internetowa rywalizacja z innymi dodaje rozgrywce smaku, zwłaszcza, że można wygrać nagrody.

Zalety

  • Możliwość dostosowywania charakterystyki nart
  • Dobrze wkomponowane reklamy nie rażą

Wady

  • Brak trasy FIS z Dużego Skrzycznego
  • Niezbyt dobrze oddane uczucie prędkości

Reklama

Najczęściej pobierane Tapety na mac

Reklama

SC:10

Download

SC:10 Ski Challenge dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o SC:10

Czy próbowałeś SC:10? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla SC:10

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×